آموزش, مقالات, مهرنور

در خریداری پنل های ۶۰ در ۶۰ چه نکاتی باید در نظر بگیریم

 

قیمت چراغ های پنلی ال ای دی ۶۰ * ۶۰ به چه عواملی بستگی دارد؟

پنل ال ای دی ۶۰ * ۶۰ این روزها جای خالی بسیاری از چراغهای نسل قدیم را در نورپردازی پرکرده است. تنوع بسیار زیاد پنل ال ایدی در بازار روشنایی، باعث شده تا عوامل مختلفی
نظیر توان، نوع پخش نور و طراحی، بر قیمت پنل ال ای دی تاثیرگذار باشد. از این رو مهم است تا مناسبترین پنل ال ای دی را براینورپردازی فضای خود انتخاب کنید.

خرید چراغ های پنلی ال ای دی ۶۰ * ۶۰ با چه قیمتی به صرفه است؟

پنل ال ای دی ۶۰ * ۶۰ چراغی نسبتا پرنور و با نور یکدست و پخش نور زیاد محسوب میشود. از این رو ممکن است قیمت نوع با کیفیتآن نسبت به لامپها و یا پنلهای قدیمی، اندکی بالا به نظر برسد و مثلا دو برابر آنها باشد. اما این موضوع به هیچ وجه به معنی به صرفهنبودن خرید پنل ال ای دی نیست، زیرا که پخش نور بالای این چراغ، نور با کیفیت، نصب راحت مصرف مناسب و طول عمر بالای آن،باعث شده تا پنل سقفی ال ای دی ۶۰ * ۶۰ جزو بهترین گزینههای نورپردازی عمومی فضا به شمار برود. قیمت روز پنل ال ای دیمانند سایر محصولات، به وضعیت بازار و قیمت مواد اولیه بستگی دارد ، شما میتوانید با مراجعه به سایت مهرنور یا تماس با دفترمهرنور  درسراسر کشور از قیمت پنلهای سقفی ال ای دی ۶۰ * ۶۰ مطلع شوید.

عوامل موثر بر قیمت چراغ پنلی ال ای دی :

۱ . توان پنل ال ای دی ۶۰ * ۶۰

طبیعتا در بازار روشنایی، با یک کیفیت مشابه، هرچه توان چراغ افزایش یابد، فرایند عملکرد آن پیچیده تر شده و به تبع آن، قیمت چراغافزایش خواهد یافت. پس برای روشنایی خود، بهینه ترین مقدار روشنایی را در نظر بگیرید. زیرا پنل ال ای دی با توان خیلی زیاد،هزینههای شما را افزایش خواهد داد و از سویی دیگر، پنل ال ای دی با توان پایین، ممکن است از عهده روشنایی فضای شما به میزانمطلوب برنیاید.


۲.
کیفیت نور چراغ پنلی ال ای دی ۶۰ * ۶۰

کیفیت نور از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت پنل ال ای دی است. برای شناسایی ارزش نوری چراغ، هم جلوه ظاهری و هم مشاهدهمشخصات نوری پنل ال ای دی، راهنما خواهند بود.
اما در روش دوم یعنی مشاهده مشخصات نوری معمولا نظر یک متخصص میتواند راهگشا باشد.به صورت کلی میتوان گفت نور باکیفیتتر،شاخص نمود رنگ یا CRI بالاتر از ۸۵ داشته تا شبیهترین نمود رنگ اجسام را به نور خورشید داشته باشد. همچنین استفاده ازدیفیوزر پلیکربنات با کیفیت باعث میشود تا چیپهای ال ای دی از پشت پنل دیده نشوند و نور به صورت کاملا یکدست و همزمان بدونخیرگی و آزار چشم، بتابد.

۳ . کیفیت درایور چراغ پنلی ال ای دی ۶۰ * ۶۰

کیفیت درایور الکترونیکی پنل ال ای دی نیز از عواملی است که هم بر قیمت و هم بر طول عمر چراغ پنلی تاثیر میگذارد. با یک کیفیتیکسان قطعات، درایور بزرگتر، خنککنندگی و به تبع آن طول عمر بیشتری دارد. علاوه بر این طراحی مناسب بدنه درایور، به کنترل حرارتآن کمک میکند. در خصوص کیفیت قطعات داخلی نیز باید گفت که باکیفیتترین درایورها به عنوان منبع تغذیه، ضریب توان بالاتر از ۰.۹۵ داشته و نور بدون فلیکر یا چشمک از خود ساطع میکنند. ضریب توان بالا به معنای بیشترین راندمان در تبدیل الکتریسیته به روشنایی وجلوگیری از هدررفت انرژی است داشتن حفاظت هایی مانند اتصال کوتاه در خروجی، جریان و ولتاژ بالا در خروجی و دمای بالااز دیگرامکانات یک درایور خوب میباشد.

 

۴ . گارانتی چراغ پنلی ال ای دی ۶۰ * ۶۰

پنل ال ای دی از جمله چراغهایی است که معمولا در تعداد بالا مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر این به دلیل اینکه این چراغ معمولا بهعنوان روشنایی عمومی در نظر گرفته میشود، خرابی و یا سوختگی آن میتواند هم روشنایی فضا را به کلی مختل کرده و هم باعث صرفهزینه و وقت زیادی شود. از این رو بهتر است با صرف اندکی هزینه بیشتر، از پنلی استفاده کنید که گارانتی مطمئن و مدتدار وهمچنین به صورت تعویض و نه تعمیر داشته باشد. به عنوان مثال پنل ال ای دی ۶۰ * ۶۰ افروغ با ۲۴ ماه ضمانت تعویض بی قید وشرط ارائه  می شود تا خیال شما برای همیشه از روشنایی محیطتان راحت باشد.

پنل های مودی را در سایت مهرنور پیدا کنید.

انواع پنل های ۶۰ در ۶۰ پرنور و گارانتی دار مودی

پنل ۶۰ در ۶۰ مودی ۸۰ وات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *